15.07.2016 05:14

iPhone 7’nin Video Görüntüleri Sızdı!

Apple’ın tanıtmasına az bir süre kaldığı telefonu iPhone 7’nin neredeyse sızmayan özelliği kalmadı. İşte karşınızda Apple’ın son telefonu, kanlı canlı iPhone 7!

Gün geçmiyor ki mobil dünyada bir sızıntı daha yaşanmasın.

Hemen hemen her ayrıntısını öğrendiğimiz iPhone 7’nin bu defa da video görüntüleri ortaya çıktı.

Biliyorsunuz ki akıllı telefonların öncülerinden biri olan Apple, iPhone 7’de 3.5mm kulaklık girişinden vazgeçeceğini söylemişti. Bu kararın ardından iPhone 7’nin tanıtılmasına az bir süre kala, bahsi geçen iPhone 7 kulaklıkları İnternete düşmüştü.

Kulaklıkların sızmasından sonra da iPhone 7’de seçilen renk tercihini anlayabileceğimiz 4 adet iPhone 7 fotoğrafı sızmıştı.

iphone-7-video-goruntuleri

Tüm bunların ardından, hakkında hemen hemen her şeyini öğrendiğimizi düşündüğümüz iPhone 7’nin, video görüntüleri servis edildi.

Daha önceki sızıntılarda da baş rolü oynayan Çinli site Weibo’dan yayınlanan videoda, iPhone 7’de dikkatleri çeken şeyler; arka kamerada çıkıntılı bir tasarıma geçildiği ve iPhone 6s’e oranla biraz daha büyümüş olduğu oldu.

İşte Karşınızda Kanlı Canlı iPhone 7!

Bu video ile birlikte artık Apple’ın iPhone 7’de, tasarım konusunda büyük değişikliklere gittiğine bir hayli emin olduk.

Tabi unutulmaması gerek bir konu daha var.

Oda; Çinlilerin, çakma bir telefon hazırlayıp bizi oyuna getiriyor olma olasılıkları 😀