08.06.2017 16:05

iPhone 7s Plus ve iPhone 8 için Yeni Görseller

iPhone 7s Plus ve iPhone 8 serisi için yeni görseller geldi. iPhone 7s Plus ve iPhone 8 nasıl detaylara sahip olacak? Tasarımlar ortaya çıktı mı?

Apple, WWDC 2017 etkinliğiyle beraber daha uzun süre gündemde kalacak gibi dursa da bir yandan da markanın yeni seri akıllı telefonları merakla beklenmeye başladı. Bu noktada özellikle iki yeni model üzerinde durulduğunu söylemek gerekiyor. iPhone 7s Plus ve iPhone 8 modellerinin üzerinden durulurken, sürekli olarak bu iki model için yeni paylaşımlarda gelmeye devam ediyor.

Son olarak ise telefonların tasarım çizimleri olduğu iddia edilen iki yeni çizim paylaşıldı. Yine akıllı telefonlarla ilgili olarak verdiği bilgilerle ünlenen VenyaGeskin tarafından paylaşılan teknik çizimler hem iPhone 7s Plus hem de iPhone 8 akıllı telefonları için beklentileri bir kez daha ortaya çıkarmış oldu.

iPhone 7s Plus ve iPhone 8 Hakkında Hangi Detaylar Öne Çıkıyor?

Apple’ın yeni akıllı telefonları olacak olan iPhone 7s Plus ve iPhone 8 çizimlerinde dikkat çeken ilk nokta telefonların kamera yerleşimleri. iPhone 7s Plus modelinde çift arka kamera yan yana konumlandırılmış şekilde görülürken, iPhone 8 modelinde ise çift dikey kamera dikkat çekiyor.

iPhone 7s Plus ve iPhone 8

Her iki telefonda da tam ekran kullanımı tercih edildiği görülürken, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 serisinin parmak izi içinde ekranları kullanacağı görülüyor. Bakalım bu görseller yeni modeller için ne kadar gerçek? Bunların hepsini tanıtımlarla öğrenmek mümkün olacak.

iPhone 7s Plus ve iPhone 8