16.12.2016 11:00

iPhone 7’ye Diş Macunlu Test!

iPhone 7 bu defa bambaşka bir test ile karşı karşıya! İşte karşınızda diş macunu ile zorlu bir teste tutulan Apple'ın son telefonu iPhone 7!

Çatıdan fırlatanlara, buz kalıbının içinde donduranlara, üzerinden arabalar ile geçenlere alışkın olduğumuz, test ede ede bir hal olduğumuz iPhone 7′ye bu defa hiç eşi benzerine rastlamadığımız bir işkence yaşatıldı. Diş macunu dolu bir kaba hapsedilen iPhone 7 sizce bu testten de alnının akıyla çıkabildi mi? Lafı fazla uzatmadan sizleri son zamanların en ilginç dayanalılık testi ile bırakıyoruz!

iPhone 7 Diş Macununa Bulanırsa Ne Olur?

TechRax isimli teknoloji kanalının yaptığı bu dayanılık testinde, önce bir kap dolusu diş macununa maruz kalan daha sonra diş macununun içindeyken buzluğa atılan iPhone 7, sizce bu testi geçebildi mi? Evet! Videodan görebileceğiniz gibi iPhone 7, bu ilginç dayanıklılık testinden de alnının akıyla çıkmayı başardı! Ancak iPhone 7, maalesef her dayanıklılık testinin sonunda olduğu gibi bu testde de parçalanmaktan paçayı kurtaramadı. Bakalım iPhone 7‘yi çılgın kullanıcıları daha ne kadar değişik testlere tabi tutacaklar?