26.10.2016 23:48

iPhone 8, 3 Farklı Ekran Boyutu ve Cam Arka Yüzey ile Gelebilir!

Apple'ın gelecek yıl çıkarması beklenen iPhone 8 modeli ile ilgili yeni bilgiler geldi. İşte iPhone 8'in ekran boyutu ve tasarımı ile ilgili gelen bilgiler!

Apple’ın gelecek yıl çıkarması beklenen amiral gemi modeli iPhone 8 ile ilgili yeni bilgiler geldi. Nikkei Asian Review tarafından aktarılan bilgilere göre iPhone 8 modeli 3 farklı ekran boyutuyla ve cam arka yüzeyi ile gelecek sene kullanıcılarla buluşacak. Peki iPhone 8 hangi boyutlarla çıkacak?

iPhone 8 ile Gelebilecek Ekran Boyutları: 4.7”, 5” ve 5.5”

Nikkei Asian Review’in ortaya çıkardığı bu bilgilerin arka tarafında ise ismi açıklanmayan tedarik zincirleri bulunuyor. Apple’ın farklı ekran boyutlarını tek bir model adı altında çıkarma ihtimali ise oldukça yüksek olarak görülüyor. Apple eğer iPhone 8 ile birlikte bütün bu ekran boyutlarını sunarsa, geçtiğimiz dönemde alışılagelen iPhone serisi dışında tanıtılan 4 inç ekran boyutuna sahip iPhone SE’nin de devamı gelmeyebilir.

iPhone 8 gelecek yıl iPhone serisinin 10.yılına özel olarak önemli yenilikler ile birlikte karşımıza çıkabilir. Şu an için iPhone 8 ile ilgili konuşmak için çok erken olsa da bu tip kaynaklardan gelen bilgilerin gerçek olma olasılıklarının da fazla olduğu belirtiliyor. Bakalım Apple gelecek yıl iPhone 8 modelini hangi özelliklerde piyasaya sürecek? Ya da iPhone 8 modelini piyasaya sürecek mi? Bekleyip göreceğiz…