30.06.2017 14:39

iPhone 8 Bu Kez Kutusunda Görüntülendi

iPhone 8 akıllı telefonlarının bu kez kutu içeriği ortaya çıktı. İşte iddialara göre iPhone 8 akıllı telefonlarının kutu görselleri ve detayları!

iPhone 8 için artık sona çok yaklaştığımızı gösteren yeni görseller paylaşılmaya başlandı. Ardı ardına paylaşılan yeni görsellerle beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. Son olarak yeni seri akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen maket görselleri paylaşılmıştı. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların prototip görselleri ortaya çıktı. Üstelik bu kez iPhone 8 kutusunun içerisinde görüntülendi.

İşte iPhone 8 Prototip Görselleri ve Kutu İçeriği

Bu alanda en çok fotoğraf paylaşan hesaplardan biri olan Benjamin Geskin tarafından paylaşılan yeni görseller iPhone 8 kutu içeriğini de kullanıcılara sunuyor. Yeni seri akıllı telefonların net olarak tasarımını gösteren görsellerde, hem tam ekran kullanıldığı görülüyor hem de ön kısımda Home butonu bulunmadığı görülüyor. iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen yeni görsellerde ayrıca ön kamera kısmında yeni bir düzenleme yapıldığını da görüyoruz.

iPhone 8

Bugüne kadar gelen görsellerde ortalanmış ve ekranı çok fazla bozmayan ön kamera kısmının kullanıldığını görmüştük. Şimdi ise ön kamera için yeni bir bölüm ayrıldığı görülüyor. Tabi ki şu an için iddia olarak kalan görseller ne zaman doğrulanacak, henüz bilinmiyor. Beklentiler iPhone 8 serisinin Eylül ayında tanıtılacağı üzerine.