02.07.2017 00:27

iPhone 8 Cam Yüzeyli Görüntüleri Ortaya Çıktı

iPhone 8 akıllı telefonları için bu kez cam gövdeyi öne çıkaran yeni görseller paylaşıldı. iPhone 8 yeni görsellerinde yer alan detaylar neler?

iPhone 8 akıllı telefonları için kesinleşmemiş olsa da ana hatlarıyla bir tasarım ortaya çıkarıldığını söylemek gerekiyor. Apple’a yakın kaynaklar, bu alanda daha önce birçok kez tahminlerinde başarı elde etmiş olan analistler, tedarikçilerden gelen bilgiler derken artık iPhone 8 için belli bir şablonumuz var.

Özellikle telefonların tasarım kısmında nasıl detaylara yer verileceği kısmında bir hayli bilgi elde etmiş olduk. Ortaya çıkan genel şablonda, ön kısımda tam ekran kullanılacağı, Home tuşu ve benzeri bir fiziksel tuşun bulunmayacağının üzerinde duruluyor. Arka kısma baktığımız zaman ise dikey çift kamera, cam yüzey beklentilerinin oluştuğunu görüyoruz.

iPhone 8 için Yepyeni Görseller

Genel olarak üzerinde durulan bu şablonu doğrulan ise birçok yeni görsel yayınlanıyor. Kimi zaman telefonların konsept çalışmalarında kimi zamanda fabrika çizimleri olarak paylaşılan çizimlerde bu şablonun korunduğunu görüyoruz. Son yayınlanan görsellerde yine bu şablonları doğrulayacak cinsten. iPhone 8 modeli için yayınlandığı belirtilen yeni görsellerde hem telefonların tasarımı hem de merakla beklenen cam kaplaması hakkında fikirler veriliyor.

Her zaman iPhone 8 modelleri için paylaşılan görsellerden farklı olarak, bu görsellerde gri renkli iPhone 8 modelleri de net bir şekilde görülüyor. iPhone 8 için yayınlanan yeni görselleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.