17.01.2017 15:02

iPhone 8 cephesinden yeni bir sürpriz gelebilir!

iPhone sevenler bu yıl iPhone 8’in çıkmasını beklemekteyken, Apple tam tersi bir plan yapıyor olabilir. iPhone 8’i uzun bir süre görmeme ihtimalimiz var.

Tüm dünya, yeni yılda iPhone’u beklerken Çin’den sızan birtakım bilgilere göre Apple, iPhone yerine; iPhone 7s, Ferrari ve iPhone 7s Plus takma isimli telefon modelleri üzerine yoğunlaşmış durumda. D20, D21 ve D22 olan modellerin ilk ikisinin iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’a ait olduğu düşünülüyor. Ferrari takma adlı verilen diğer modelin ise yeni teknolojik özellikler içeren üst bir model olarak karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Burada belirtelim ki Ferrari olarak tanıtılan modelin düşükte olsa iPhone 8 olma ihtimali bulunuyor.

Apple’ın iPhone 8 üretmek yerine çağ üstü özelliklere sahip bir telefon üretiyor olma ihtimali, bu yeni sürprizi iyice merak edilir kılıyor. Yeni iPhone modellerinde ana kartın iki parçalı olacağı da söylentiler arasında kendine yer buluyor. Öyle görünüyor ki, bu iddia ile birlikte Apple’ın bu yıl çıkaracağı yeni modeli daha da çok konuşulacak.