17.06.2017 17:52

iPhone 8 için Bu Kez Yeni Video Yayınlandı

iPhone 8 telefonlarına ait olduğu iddia edilen yeni bir video paylaşıldı. iPhone 8 videosu olduğu iddia edilen videoda dikkat çeken tasarım detayları neler?

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle beraber kullanıcı kitlesinde bir beklenti oluşturdu. Son serilerde özellikle tasarım kısmında çok bir değişiklik yapılmaması markanın bir sonraki modeli olacak olan iPhone 8 için çok kapsamlı değişiklikler yapacağını işaret etmişti. Doğrudan Apple tarafından yapılan açıklamalarda da değişim işaret edilmiş ve tasarımın baştan sona yeniden yapılacağı yönünde iddialar ortaya çıkmıştı.

Tüm bunlarla beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının 10.yıla özel modeller olacak olması da iddiaları güçlendiren bir başka konu oldu. Hal böyle olunca yeni seri için sürekli olarak belli başlı tasarım görselleri de çok konuşulmaya başlandı.

iPhone 8 için Yeni Video

Merakla beklenen yeni iPhone 8 tasarımı için son paylaşılan görsellerde tasarımın değişikliğini işaret ediyor. Son olarak yeni seri telefonların ekranlarına ilişkin yeni görsellerde paylaşılmış ve net olarak tasarım değişikliklerini görmüştük.

Tabi her zaman olduğu gibi bu görsellerde iddialardan öte geçemedi. Apple henüz doğrulama yapmamışken iPhone 8 serisi için bu kez bir video paylaşımı geldi. Slashleaks hesabı üzerinden daha önce de paylaşılan maket görsellerinde görülen iPhone 8 tasarımına bir hayli benzer olan bir telefonun videosu paylaşıldı. iPhone 8 olduğu iddia edilen telefonun videosu ise epey bir ilgi topladı. İşte yeni seriye ait olduğu iddia edilen o video;

Not: bir kez daha belirtelim Apple henüz doğrulama yapmadı. Yani iPhone 8 için tüm bu görseller hala iddiadan ibaret.