iPhone 8 için Ekranı Ortaya Koyan Video

Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonları artık çok yaklaştı. Seri üretime girdiğine kesin gözü ile bakılan telefonlar için artık her gün değil her saat başı yeni bir bilgi elde ediyoruz. Henüz çok kısa bir süre öncesine kadar iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen Olixar kılıfların paylaşıldığının haberini yapmıştık. Şimdi ise telefonların bambaşka bir detayı daha ortaya çıktı. Bu kez iPhone 8’in doğrudan ön panelini gösteren bir video yayınlandı.

iPhone 8 Ekranları Görüldü

Benzer bir video çok kısa bir süre öncesine kadar Galaxy Note 8 akıllı telefonları içinde paylaşılmıştı. Note 8 serisinin ekranlarını ortaya koyduğu belirtilen videoda ön panel tüm detaylarıyla gözüküyordu. Şimdi ise iPhone 8 için benzer bir video yayınlandı. Üstelik bu kez de yine ekran panellerinin çok net bir şekilde yayınlandığı görülüyor.

Epey bir süredir konuşulan tüm iddialarda olduğu gibi sadece geniş bir ekran ve bunun yanında çok daha başarılı bir kamera yerleşiminin yapıldığını gösteren ekranlarda parmak izi hakkında ise bir detay yok. iPhone 8 ekranı konusunda şimdiye kadar gösterilmiş olan en net bilgi olarak değerlendirebileceğimiz videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İşte iPhone 8 ön paneli ortaya çıkaran o video;

Not: Tabi ki doğrulaam olmadığı için videoda yer alan iPhone 8 panelinin bir iddia olarak öne çıktığını da belirtelim.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

HABER AKIŞI

Editor Picks