iPhone 8 için En Detaylı kılıflar Ortaya Çıktı

Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan iPhone 8 serisi hakkında gelen haberlerle devam ediyoruz. Serinin en başarılı modelleri olacağı herkes tarafından kabul edilen iPhone 8 akıllı telefonlarının son olarak kırılmaz cam kılıflarının satışa çıktığı haberlerini iletmiştik. iPhone 8 henüz tanıtılmadan atılan bu adımlarla beraber telefonların, beklenen tasarımları da bir kez daha vurgulanmıştı. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonlar için özel bir kılıf daha ortaya çıktı.

iPhone 8 Kılıfları Tasarımı Ortaya Çıkardı

Olixar tarafından paylaşıldığı belirtilen yeni iPhone 8 kılıflarıyla beraber telefonların tasarımları da bir kez daha görülmüş oldu. Yeni kılıf görsellerinde tasarım konusunda ilk dikkat çeken konu ise boyut. iPhone 8 için uzun süredir konuşulduğunu bildiğimiz 4.7 inç kasa boyutunun onaylandığı kılıfla beraber dikey çift arka kamerada doğrulanmış oldu.

 iPhone 8

Tabi ki iPhone 8 modelinin tanıtımı yapılmadan netlik kazanamayacak olan tasarım için parmak izi senörleri hakkında da bilgiler veren Olixar iPhone 8 kılıflarında, parmak izi için ekranın kullanılacağı düşünülmüş.

iPhone 8

Arka kısımda sadece Apple logosu için özel bir boşluğu bulunduğu görülen modelin, camları koruma adına da kırılmaz cam desteği sunduğunu görüyoruz. Şimdilik şeffaf ve tamamen siyah olmak üzere iki model olarak gördüğümüz kılıfların iPhone 8 serisini ne kadar doğru yansıttığını ise ancak telefonların tanıtımından sonra görmek mümkün olacak.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

HABER AKIŞI

Editor Picks