21.06.2017 04:06

iPhone 8 için Harika Bir Konsept Videosu Yayınlandı

iPhone 8 serisi için harika bir konsept videosu geldi. iPhone 8 telefonlarının ne kadar başarılı olacağını gösteren konsept videosu haberimizde!

Apple, iPhone 8 modelleriyle kullanıcılara harika sürprizler yapacak. Doğrudan Apple tarafından verilen bir ipucu yok. Fakat her ne kadar Apple’ın böyle bir ipucu açıklaması yapmadığını görüyor olsak da iPhone 8 için sızdırılan tüm tasarım ve teknik özellikleri çok daha başarılı bir model geleceğini gösteriyor. Apple’ın en başarılı iPhone modeli için hazırlıklar devam ederken, markanın nasıl sürprizler yapacağına ilişkin paylaşımlarda yapılmaya devam ediyor.

iPhone 8 için Yeni Konsept Videosu

Özellikle tasarım kısmında kullanıcıları çok daha etkileyecek olan iPhone 8 akıllı telefonlarının, ne kadar farklı tasarımla geleceğini gösteren yeni bir video paylaşımı da yapıldı. Konsept iPhone 8 çalışması olarak paylaşılan yeni videoyla beraber, sadece ilgi çekecek tasarım değil aynı zamanda telefonların teknik özellik beklentileri hakkında da bilgiler veriliyor. iPhone 8 serisi için yayınlanan konsept videolarında vurgulanan özellikler içerisinde dikkat çeken detaylar ise şöyle;

Yenilenmiş ve alt kısma konumlandırılmış olan dairesel hoparlörler, 16 MP değerinde çift iPhone 8 kameraları, cam arka yüzey, ekrana entegre parmak izi, IP67 sertifikası, yenilenmiş iOS 11 arayüzü ile çok daha kullanışlı ekran, A11 işlemciler, daha akıllı Siri ve AR gerçeklik desteği, Yeni renk seçenekleri ve ince tasarım. Tüm bu beklentilerin içerisinde hangi özellikler gerçekten iPhone 8 modelinde yer alacak? Bu nokta şimdilik soru işareti olarak kalmakta.