23.06.2017 19:11

iPhone 8 iOS 11 Duvar Kağıdı İle Görüntülendi

iPhone 8 akıllı telefonlarının yeni görselleri bir kez daha yayınlandı. İddialarda yer alan iPhone 8 tasarımına yakın bir tasarımı olan yeni görsel iddiaları!

iPhone 8, her gün yeni bir iddia ve yeni bir görsel ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Tabi ki şu ana kadar hiçbir görselin doğrulanmamış olması, iPhone 8 akıllı telefonlarının beklenen tasarımlarının netlik kazanmamasına neden oluyor. Fakat birkaç haftadır gelen yeni fotoğraflar iPhone 8 serisinin sürekli olarak benzer bir tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Hemen hemen tüm görsellerde iPhone 8 akıllı telefonlarının tam ekran kullanımı yaptığı görülüyor. Çok daha ince bir çerçeve bulunacağı düşünülen yeni seri akıllı telefonların şimdi ise iOS 11 serisiyle yeni bir görüntüsü ortaya çıktı.

Bir Kez Daha iPhone 8!

Venya Geskin tarafından paylaşıldığı belirtilen iPhone 8 görsellerinde, bu kez iOS 11 duvar kağıdının kullanıldığı bir görüntü paylaşıldı. Bu kez yeni görsellerde de yine telefonun tam ekran olduğu görülüyor fakat ön kamera ve sensör bölümleri hakkında bilgi verilmiyor. Bunun yanında yeni görsellerin son dönem iddialarına göre hazırlanmış olabileceği ve pek gerçek bir görüntüyü ifade etmediğini de belirtelim. Apple’ın sessizliğini koruduğunu da eklemek gerek.

İşte iddialarda yer alan o görsel;

iPhone 8