12.06.2017 16:34

iPhone 8 Metal Çerçeve Görselleri Yayınlandı

iPhone 8 metal çerçeve görselleri ortaya çıktı. Merakla beklenen iPhone 8 akıllı telefonlarının üretim aşamasından bilgiler veren görseller haberimizde.

Apple’ın en başarılı akıllı telefon modeli olacak olan iPhone 8 akıllı telefonlarında, nasıl bir tasarım kullanılacağı hakkında düzenli aralıklarla belli başlı bilgiler veriliyor. iPhone 8 akıllı telefonlarının nasıl bir tasarıma sahip olacağına ilişkin paylaşılan ve iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğuna belirtilen görsellerle beraber aşağı yukarı beklenen tasarımda görülmüş oldu.

Bu noktada yeni seri akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen görsellerin paylaşımına da devam ediliyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların metal çerçeveleri olduğu iddia edilen çerçeveler paylaşıldı.

iPhone 8 Metal Çerçeve Resimleri

Paylaşılan yeni metal çerçeve görsellerine göre iPhone 8 akıllı telefonlarının boyutları hakkında bilgiler elde ediliyor. Yeni görsellerde fabrika da üretim aşamasında kullanıldığı belirtilen iPhone 8 metal çerçevelerinin ortaya çıktığı da görülüyor.

iPhone 8 Metal Çerçeve

Telefonların tasarımıyla ilgili olarak çok fazla detay ortaya koymuyor olsa da iPhone 8 akıllı telefonlarının boyutları konusunda bilgiler veren çerçevelerin, iPhone 6s ile karşılaştırılmış olduğunu da görüyoruz. Hemen hemen aynı boyuta sahip olan çerçevelerin gerçekten yeni Apple serisine ait olup olmadığı ise bilinmiyor.

iPhone 8 Metal Çerçeve

Fakat görsellere bakacak olursak en azından boyut konusunda uzun süredir konuşulan iPhone 8 boyutlarıyla hemen hemen aynı çerçeve kullanımı yapıldığı görülüyor. Aynı zamanda yeni iPhone modelinin üretime girdiğini de gösteren çerçeve görsellerinden sonra daha ne gibi paylaşımlar geleceği konusunda ise henüz net bilgiler yok.