16.06.2017 21:36

iPhone 8 Ön Yüzü Gösteren Yeni Görseller

iPhone 8 akıllı telefonları için yeni görseller gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonların ön panelleri için yeni bir iPhone 8 görseli geldi.

Kısa aralıklarla iPhone 8 akıllı telefonlarına ilişkin yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde telefonların ön panel görselleri olduğu iddia edilen görsellerin paylaşıldığını görmeye başladık. Daha önce iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımını ortaya koyduğu belirtilen görseller daha önce gündem olmuştu. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların ön camları için kılıfa benzer bir görsel ortaya çıktı.

Tüm bunlardan sonra iPhone 8 tasarımlarını doğrulayan bir görsel paylaşımı daha yapıldı. Bu kez de söz konusu paylaşımlarda iPhone 8 ön panelinin yine benzer şekilde kullanıldığı ve tasarımların yine tam ekran görüntüsünü vurguladığını da görmekteyiz.

iPhone 8 Tam Ekran Özelliğiyle Mi Gelecek?

iPhone 8 telefonlarına ait olduğu iddia edilen görüntülerde yine telefonların tam boy bir ekrana sahip olduğu görülüyor. Bunun yanında çok daha ince ve Home tuşu olmadığını gördüğümüz bir çerçeve bölümü dikkat çekiyor. Tüm bu özellikler daha öncede iPhone 8 ön panelleri için konuşulan iddialar olarak dikkat çekiyor. Haliyle artık benzer bir tasarımı ortaya koyan görsellerin ne kadar gerçek olduğu ise ancak Apple’ın resmi açıklamasıyla netlik kazanacak. Bunun dışında iPhone 8 akıllı telefonları için gelen her görsel iddia olarak kalacak. görsellerin kaynağı “bgr.com”