29.06.2017 12:10

iPhone 8’i Ortaya Çıkaran Yeni Video

iPhone 8 akıllı telefonlarına ilişkin şimdiye kadarki en net video paylaşıldı. iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımını ve detaylarını ortaya koyan yeni video!

Akıllı telefon devi Apple’ın çok kısa bir süre sonra yayınlaması beklenen yeni iPhone modeli artık neredeyse kendisini gösterdi. Yayınlanan görseller bir tarafa artık iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen videolar paylaşılmaya başlandı. Son olarak yeni seri akıllı telefonların 4 dakikalık uzun bir videosunun paylaşıldığını gördük. Oneleaks ve Tiger Mobiles tarafından hazırlanan videoyla beraber bir nevi iPhone 8 akıllı telefonları kendisini göstermiş oldu.

iPhone 8 Tasarımı Kesinleşti Mi?

İlk olarak yeni videoda iPhone 8 modelinin tasarımıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Videoda yer alan tasarım detaylarına bakacak olursak, yeni modelin çok iddialı bir seri olacağını da görebiliyoruz. Ön kısımda tamamen ekran kullanımı yapıldığı ve arka kısımda da uzun süredir konuşulduğu gibi dikey çift kamera kullanımı yapıldığı görülen akıllı telefonların tasarımı da ortaya çıkmış oldu.

Sadece görsel olarak değil belli başlı verilerinde paylaşıldığı iPhone 8 videosunda, telefonların 7.5 mm kalınlığında olacağı kamera kısmında ise 9.1 mm kalınlığa ulaşılacağı da belirtiliyor. iPhone 8 için şimdiye kadar ki en net video olarak değerlendirilen yeni video, tasarımı ne kadar birebir yansıtıyor bilinmez ama şimdiden ilgi odağı olduğu kesin.