24.06.2017 20:26

iPhone 8’in Son Hali Karşınızda!

iPhone 8 akıllı telefonları bir kez daha kendisini gösterdi. iPhone 8 için yayınlanan son görseller, yeni modelleri iPhone 7 Plus ile karşılaştırıyor!

Üretime kesin olarak girdiği konuşulan yeni seri akıllı telefonlar iPhone 8 serileri için görseller gelmeye devam ediyor. Bu noktada geçtiğimiz günlerde yeni seri akıllı telefonların tasarımlarını gösteren detaylar paylaşılmıştı. Yeni seri akıllı telefonların tasarımlarını ortaya koyan ve tamamı ekrandan oluşan görsellerin paylaşılmasının hemen ardından ise iPhone modelleri için yeni bir paylaşım daha yapıldı.

Paylaşılan son iPhone görselleri ise telefonların tasarımlarını en net gösteren görseller oldu. Merakla beklenen tasarımlarla beraber konuşulan iPhone 8 akıllı telefon teması da yine vurgulanmış oldu.

iPhone 8 Son Görselleri

Shai Mizrachi tarafından paylaşılan yeni iPhone 8 akıllı telefon görselleri bir yandan telefonların dikey kamerasını ve tam ekranlarını doğrularken bir yandan da iPhone 8 olduğu iddia edilen telefonla beraber iPhone 7 Plus serilerini karşılaştırıyor.

iPhone 8

 

Apple iPhone 8 için böyle bir tasarım mı kullanılacak net değil fakat son gelen tüm iPhone 8 görsellerinde benzer bir tema kullanıldığı ve tasarımların birebir birbirlerine benzediği görülüyor. Yayınlanan son görsellerinde aynı olması telefonların artık bu tasarımla geleceğini neredeyse doğrulamakta.