30.06.2016 18:30

iPhone ile Evlenen ABD’li Adam

Amerika Birleşik Devletleri Las Vegas'ta Aaron Chervenak, iPhone telefonu ile evlendi. iPhone'a gelinlik giydiren adam üzerine smokin giymeyi de unutmadı.

Teknoloji dünyasında ki gelişmeler her geçen gün artarak devam ederken bazı ilginç olaylarla da yüzleşebiliyoruz. Ancak bu kadarına ilk defa rastladık. Belki yazdıklarımıza inanmayabilirsiniz ancak Amerika Birleşik Devletleri nüfusuna kayıtlı bir adam sahip olduğu iPhone telefonu ile evlenme kararı alarak bunu sosyal medya hesapları aracılığı ile tüm dünyaya duyurdu.

Yüzük Bile Taktılar

iPhone ile evlenme deyince pek çoğunuzun aklına sıradan bir şey gelebilir. Ancak ABD‘li bu adam gerçekten iPhone telefonu ile evlendi. Seromoni‘de iPhone telefonuna beyaz gelinlik giydiren şahıs kendisine de evlenme yüzüğü taktı. Peki iPhone telefonu ile evlenen adam telefonun onu sevdiğini nasıl anladı? Bu konuda net bir cevap aslında yok ancak Aaron Chervenak yaptığı açıklamasında herkesin yanlız kaldığında ya da hüzünlü olduğunda ilk olarak telefonuna sarıldığını ifade etti. Sanırız ki buradan kendisi ile iPhone telefonu arasında bir bağ oluştuğunu düşünen adam evlenmeyi uygun gördü.

Düğünde her şey normal bir evlilik gibi organize edildi ve Aaron Chervenak smokin bile giydi. Tabi bu evlilik yasal değil yani Amerika Birleşik Devletleri iPhone ile evlenen adama evlilik cüzdanı vermiyor fakat böyle durumların giderek arttığı aşikar. Geçmişte de oyun karakterleri ve yatarken kafasının altına koyduğu yastık ile evlenen kişileri çokça görmüştük.

Etiketler: adam evlenen ile iphone