25.06.2017 23:39

iPhone Kullanıcıları için Kablosuz Şarj Teknolojisi Antye Qi Kablosuz Şarj Kılıfı

Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfı iPhone serisinin şarj sorununu ortadan kaldıracak. Antye Qi Kablosuz Şarj kılfının özellikleri neler? İşte detaylar!

iPhone 7s modelleri ve yeni gelecek bir başka model olan iPhone 8 akıllı telefonlarının kablosuz şarj teknolojisiyle gelmesi bekleniyor. Apple’ın kablosuz şarj teknolojisine giriş yapacağı modeller olarak gösterilen yeni modellerin, sadece kablosuz şarj için cam arka yüzeye sahip olacağı konuşuluyor. Bu teknoloji konusunda geciken markanın, yeni seri akıllı telefonlarında kesin olarak kablosuz şarj kullanacağı düşünülse de eski serilerin kullanıcıları için ne yazık ki bu teknolojiyi kullanmak mümkün olmayacak.

Öyle ki iPhone 7 modellerinde dahil olmak üzere telefonların arka kapaklarında cam kullanılmamış olması mevcut şarj sistemlerinde, bu serilerin desteğinin olmayacağını gösteriyor. Fakat teknolojik gelişmeler eski iPhone kullanıcılarını da umutlandıracak. Eski seriler için kablosuz şarj sorununu çözecek olan Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfları satışa çıktı.

Antye Qi Kablosuz Şarj Kılıf Nasıl Özelliklere Sahip?

Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfını mantığı oldukça basit. Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfı, kablosuz şarj için gerekli olan yüzeye sahip bir cihaz. Sadece kablosuz şarj stantlarının üzerine koyarak telefonların şarj edilmesini sağlayacak olan Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfı, iPhone 7 ve iPhone 6 modellerinin kablosuz şarj sorununu da çözecek cinsten. Antye Qi Kablosuz Şarj üzerinde bulunan Lightning Connector bağlantı noktası sayesinde, kılıfı telefonun şarj girişine bağlayabiliyorsunuz.

Antye Qi Kablosuz Şarj

Ardından Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfıyla beraber telefonu herhangi bir kablosuz şarj standı üzerine koymanız durumunda sorun çözülüyor ve telefon şarj edilebiliyor. Kılıfın tek özelliği kablosuz şarj özelliği değil. Bunun dışında telefonlarda kılıfla beraber ekstra koruma ve parmak izine karşı da iz bırakmayan yüzey gibi ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

Antye Qi Kablosuz Şarj

Şu an için Amazon üzerinden 20 dolar gibi bir fiyatla satışta olan Antye Qi Kablosuz Şarj kılıfının ülkemizde de satılıp satılmayacağı merak konusu.