17.06.2017 18:28

iPhone tamiri yaptırmayı düşünüyorsanız Dikkat

iPhone tamiri doğru yerde yapılmadıkça kaliteli bir hizmet aldığınızı söylemek doğru olmaz. iPhone tamiri yaptıracaksanız dikkatli olmasınız ve bu yazımızı okumalısınız.

Günümüzde eli tornavida tutan, tabelasına iPhone tamiri yapılır yazıyor. Cep telefonu dükkanı işleten, kılıf satan tamir işine giriyor. iPhone tamiri deneyim ve yatırım ister, küçük bir masa atıp tamir yapıyoruz yazmak bu işi yaptığınız anlamına gelmez.

Ülkemizde iPhone tamirini tam anlamıyla yapan bir servisten bahsedeceğim. FotoParca.com Teknik Servis sadece iPhone tamiri yapan bir tamir atölyesine sahip özel bir teknik servistir. Apple ürünlerine tam destek vererek ülkemizde bilinçli tüketici kavramını oluşturmaya çalışıyor.

iPhone ile alakalı tüm tamir hizmetlerinden destek alacağınız bu serviste iPhone ekran değişimi, kasa değişimi, şarj soketi değişimi, pil değişimi gibi işlemleri aynı gün içinde yaptırabilirsiniz. Ayrıca en son çıkan modeller için ön cam ve ekran değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 7 ekran değişimi ve tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Binlerce lira verip aldığınız telefonunuzu merdiven altı bir tamirciye götürmeyin. FotoParca size kaliteli ve hızlı hizmet sunar.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: