05.05.2016 22:30

iPhone Toplu Fotoğraf Silme Nasıl Yapılır?

iPhone'da toplu fotoğraf filme tam bir baş belasıdır. Peki iOS'in kendisinde yer almayan toplu fotoğraf silme nasıl yapılır? İşte iOS için toplu fotoğraf silme!

iphoneda-toplu-fotograf-silme

Apple, pazara sunduğu ürünleri ile her ne kadar kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıdığını iddia ediyor olsa da hâlâ getirmemekte ısrar ettiği bazı özellikler var. Onlardan biri de tümünü seç ya da toplu seçme işlemi.

iPhone toplu fotoğraf silme gibi bir özellik olmadığından dolayı iPhone kullanıcıları fotoğrafları tek tek elle silmek zorunda kalıyorlar. Bu durum oldukça can sıkıcı olduğu gibi aynı zamanda bize vakit kaybettiriyor. Eğer iPhone toplu fotoğraf silme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu rehberimizde sizlere tanıtacağımız uygulamayı mutlaka iPhone’unuza yüklemelisiniz.

iPhone’da Toplu Fotoğraf Silme

Jinpyo Hong tarafından geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulaması olan Photo Cleaner uygulaması sayesinde iPhone toplu fotoğraf silme işlemlerinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Bu uygulamanın yapabildikleri bununla sınır değil!

Photo Cleaner uygulaması toplu fotoğraf silme özelliğinin yanı sıra toplu video silme ve fotoğrafların boyutunu küçültme gibi özelliklere de sahip. Uygulamanın fotoğraf sıkıştırma özelliğini kullanarak %55 ile %75 arasında fotoğraflarınızın boyutunu kalite kaybı yaşamadan küçültebilirsiniz. Fakat uygulama belli sayıda fotoğraf için sıkıştırma işlemi yapmanıza izin veriyor, daha fazla sıkıştırma işlemi için ücret ödemeniz gerekiyor. Bu özellik haricinde iPhone’da toplu fotoğraf silme işlemlerinizin tamamını ücretsiz olarak sınırsız şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Kategoriler: Rehber