26.05.2017 12:56

İrem Derici Film Müziği İçin Stüdyoya Girdiğini Instagram’dan Paylaştı

İrem Derici Instagram hesabından 'Bekar Bekir' filmi için söylediği 'Sevimli' şarkısını paylaştı. Kendi başına babalar gibi eğlendiğini paylaştığı videoda belirten güzel şarkıcıya binlerce beğeni geldi.

Güzel ve başarılı sanatçı İrem Derici, Instagram hesabından paylaştığı bir video ile ‘Bekar Bekir’ isimli filmin müziğini okuduğunu takipçilerine duyurdu. Hem baş rolünü hem de film müziğini seslendiren güzel şarkıcı İrem Derici, oyunculuğunu katıldığı ‘3 Adam’ programındaki performansı ile tüm Türkiye’ye kanıtlamıştı. Yaptığı skeç ile ekranda bulunan herkesi güldüren İrem Derici’nin komedi filmin de baş rolü oynaması hayranları tarafından merak konusu oluyor. Şarkıcılığının yanı sıra oyunculuktan da tam not alacağa benzeyen sanatçının filmi ‘Bekar Bekir’ eylül ayında vizyona girecek.

 

https://www.instagram.com/p/BUhN4QllwP_/?taken-by=iremderici

Bekar Bekir Filminin Konusu

Bekar ve annesi ile yaşamakta olan 32 yaşındaki Bekir’in eline geçtiği ‘Kız Tavlama Sanatı’ isimli bir kitap ile gerçek aşkını aramaya başlamasıyla maceralar başlar. Gerçek aşkını ararken mahallelinin desteği ile lüks bir otele gönderilen Bekir’in oteldeki maceraları filmin konusunu oluşturuyor. Bekar Bekir filminin baş rollerini İrem Derici ve Bektaş Erdoğan üstleniyor. Senaryosu Baykut Badem’e ait olan komedi filminin yönetmenliği ise Serdar Işık’a aittir.

Kategoriler: Magazin