17.09.2016 14:47

İrem Derici Instagram’dan Kime Gönderme Yapıyor?

Lider Şahin ile olan aşkıyla gündemde olan İrem Derici, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile kime göndermede bulundu? İşte İrem Derici'nin Instagram paylaşımları!

İrem Derici Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kimlere göndermede bulunuyor? Instagram hesabında oldukça aktif olan İrem Derici üst üste yaptığı paylaşımlar ile akılları karıştırdı. Instagram hesabının yorumlar kısmı da kapalı olan sanatçının kimlere sitem ettiği merak ediliyor.Öncesinde” göz konuşur, kalbim asla! “notunu düşerek siyah beyaz fotoğrafını paylaşan İrem Derici, bugünde “Feelings Deleting “yazan bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Lider Şahin ile olan ilişkisi tam gaz devam ederken ayrıldılar mı yoksa bu sitemler başkasına mı soruları akıllara gelir oldu.

irem-derici-instagram

İrem Derici’den Kafa Karıştıran Paylaşımlar

Aşkını yaşarken tüm duyguları zirvede yaşayan sanatçının Instagram paylaşımlarından dolayı zor günler geçirdiği iddia ediliyor. Lider Şahin ile olan ilişkisini Selami Şahin’in istemediği her yerde yazılıp çizilmişti. Selami Şahin verdiği bir röportajda çocuklarının ilişkisine karışmadığını fakat on ayda evlilik kararı verilmeyeceğini dile getirmişti. İrem Derici’nin istenmeyen gelin olarak lanse edilmesinin yanlış olduğunu, ne benim ne de eşim çocuklara karışmaz sözleri ile doğrulamıştı. İrem derici bu konuda sessizliğini korurken Lider Şahin ile olan aşkını doludizgin yaşamaya devam etti.

irem-derici