13.06.2017 15:32

İrem Derici Yeni Programını Instagram’dan Paylaştı

Ünlü şarkıcı İrem Derici yeni programı Eğlenmene Bak ile televizyon karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İzleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak olan programda pek çok ünlü ismi görebileceğiz.

Ünlü şarkıcı İrem Derici Kanal D ekranlarında yer alacak programını Instagram hesabından paylaştı. ‘Eğlenmene Bak’ isimli programı sunacak olacak güzel şarkıcı hayranlarının beğenisini alıyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geliyor. Yapımcılığını Armağan Çağlayan’ın yaptığı ‘Eğlenmene Bak’ isimli program Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Eğlenceli ve neşeli halleri ile sosyal medyada sevilen isimler arasında yer alan ünlü şarkıcının ilk konukları ise İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo ve kızı Dilan olacak. İbrahim Tatlıses’in çocuklarının aynı programda bir araya gelmesi seyircilerin dikkatinde kaçmıyor. İzleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak olan İrem Derici’nin sunuculuğunu yaptığı ‘Eğlenmene Bak’ programının ilk tanıtımı yayınlandı. O Ses yarışması ile tanıdığımız ve kısa sürede yükseliş gösteren ünlü şarkıcı İrem Derici hayranlarını meraklandırıyor.

Yazın Eğlencesi: Eğlenmene Bak

‘Eğlenmene Bak’ daha öncesinde izlediğimiz “Serdar Ortaç’la Hep Beraber” programına benzer bir yapım olacak. Mustafa Ceceli, Sinan Akçıl, Güliz Ayla, Yonca Evcimik, Derya Uluğ gibi pek çok ünlü isim programda yer alacak.

 

Kategoriler: Magazin