02.10.2017 16:16

İrem Derici Yeni Şarkısını Instagram’dan Paylaştı!

Son zamanlarda hastalığı ile boğuşan güzel şarkıcı İrem Derici yeniden dönmeye hazırlanıyor. Instagram hesabından paylaştığı yeni şarkısı hayranlarını sevindirdi.

Wat Da Funk albümüne katılan müzisyenler arasına geçtiğimiz aylarda başarısı ile dikkat çeken İrem Derici de dahil olmuştu. Sözü ve müziği de kendisine ait olan yakışıklı sanatçı Mustafa Sandal’ın 94 yılında seslendirdiği Sana İhtiyacım Var şarkısını İrem Derici Wat Da Funk albümü için tekrar seslendirdi. Bir süredir hastanenin yoğun bakımda tedavi altında olan İrem Derici Sana İhtiyacım Var şarkısı ile yeniden dönüş yapıyor. Hayranlarını sevindiren bu haberi Instagram hesabından paylaşan İrem Derici beğeni yağmuruna tutuldu. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “Sana İhtiyacım Var şarkısını coverladım. Musti bu şarkıyı çıkardığında 7 yaşındaymışım zaman hi-hiii” notunu düştü.

İrem Derici Sahnelere Dönmeye Hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıl verdiği kilolar ile dikkat çeken güzel şarkıcı İrem Derici son günlerde yaşadığı sağlık problemi yüzünden hastanenin yoğun bakımına kaldırılmıştı. Pek çok sanatçı dostunun da desteğini alan İrem Derici kısa sürede eski formuna kavuştu. Hayranlarını hastalığı ile üzen güzel şarkıcı İrem Derici tedavisinin ardından aynı enerji ile sahnelere dönüş yapmaya hazırlanıyor.

 

Kategoriler: Magazin