25.09.2016 21:43

İrem Derici’den Instagram’da Dans Videosu

Şarkıcı İrem Derici Instagram'da dans videosu paylaştı. Dansçı Zafer Tunç ile oluşturdukları videoyu Instagram'da paylaşan sanatçının dansı beğeni topladı.

Uzun süredir spor yaptığı bilinen İrem Derici, formu ile sevenlerini kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.  Instagram hesabından paylaştığı videoda profesyonel dansçı Zafer Tunç ile kendi şarkısı Zorun Ne Sevgilim’e oluşturdukları koreografiyi paylaştı. İrem Derici’nin paylaştığı video hayranları tarafından beğeni ile karşılandı. Binlerce beğeni alan Instagram videosunun altına Derici’nin formda olmasıyla ilgilide pek çok yorum geldi. Videonun altına” Çorumlu Sevgilim “notunu düşen İrem Derici’nin mutlu olduğu her halinden anlaşılıyor.

İrem Derici’nin Fit Halleri

Lider Şahin ile başlayan ilişkisinden sonra daha neşeli olan ve girdiği fit hali ile kendisine hayran bırakan sanatçı aşkını çılgınlar gibi yaşamayı ihmal etmiyor.  “Zorun Ne Sevgilim” şarkısına yaptığı dans ile Instagram takipçilerinden güzel yorumlar alan İrem Derici’nin formunu koruması da dikkatlerden kaçmadı. En son çıkardığı” Dur Yavaş” şarkısına çektiği klibi Youtube’da 3 hafta önce yayınlamıştı. 3 haftada 14 milyonun üzerinde izlenen klipten güzel tepkiler gelmeye devam ediyor. Güzel şarkıcı konserlerine ara vermeden tam gaz devam ediyor.

irem-derici-dansı