20.09.2016 23:45

İrem Derici’den Instagram’da İlginç Poz!

İrem Derici, Instagram'da dövme yaptırırken çekildiği fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşımı ile İrem Derici Instagram takipçileri tarafından binlerce beğeni aldı.

2013 yılında ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan İrem Derici‘ye jüri üyeleri arasından yalnızca Hülya Avşar’ın dönmesi ile şöhret basamaklarını atmaya başlayan İrem Derici şimdilerde magazin dünyasında Lider Şahin ile birlikte anılıyor. Bir yandan Rising Star şarkı yarışmasında jürilik yapan bir yandan da konserleri ile uğraşan İrem Derici kendisine oldukça geniş bir hayran kitlesini oluşturmuş durumda.

Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları ile kişiliğini hiç çekinmeden ortaya koyan İrem Derici, ayak bileğine dövme yaptırırken çekilmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşarak yine hayranlarını sevindirdi. Bu paylaşımında oldukça ilginç bir poz vermiş olan İrem Derici takipçileri tarafından da binlerce kez beğeni aldı.

çivi çiviyi, acı acıyı şeklinde.

İrem Derici (@iremderici) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İrem Derici’den Dövme Yaptırırken İlginç Bir Poz Geldi!

Çıkardığı her yeni şarkısı ile sezona damgasını vurmayı başaran İrem Derici aktif olarak kullandığı Instagram hesabı üzerinden oldukça cesaret dolu bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Ayak bileğine dövme yaptırırken çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşan İrem Derici fotoğrafın altına da “çivi çiviyi, acı acıyı şeklinde.” açıklamasını ekledi.

Araba Satın Almadan Önce İlk Bakılan Yer: YouTube!