04.06.2017 00:18

İrem Sak Instagram’dan Sarp Apak’ı Tebrik Etti

Oyuncu Sarp Apak ve sevgilisi Bengisu Uzunöz İspanya'nın Barselona şehrinde dünya evine girdiler. Rüya gibi bu düğüne pek çok ünlü isim katıldı.

Bir süredir birlikte olan Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz dün akşam rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleşen nikahla dünya evine giren ikiliye pek çok ünlü isimden tebrik geldi.  Bengisu ve Sarp Apak çiftinin ikisiyle de yakın arkadaş olan İrem Sak Instagram hesabından duygusal bir yazı ile arkadaşlarını tebrik etti.” Ben kız mı aldım kız mı verdim hiç anlamadım. Hem oğlan hem kız tarafı olduğum ilk düğün, kafam en az duygularım kadar karışık”  sözleri ile duygularını hayranları ile paylaştı.

Gerçekleşen muazzam nikâhta ciftin yakın arkadaşları yanında yer alırken Instagram’dan fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmediler. İrem Sak, Bülent Parlak, Gupse Özay, Aylin Kontente gibi pek çok ünlü isim katıldığı düğünden renkli dakikaları Instagram hesaplarından paylaştılar.

Düğünden Çok Gelinlik Konuşuldu

Düğünden çok Bengisu Uzunöz’ün gelinlik tercihi herkes tarafından konuşuldu. Trend gelinlikler yerine farklı bir tarzdan yana seçimini yapan Bengisu’nun gelinliği hayranları tarafından beğenilmedi. Paylaşılan fotoğrafların altına gelinlik tercihi ile ilgili pek çok olumsuz yorum geliyor.

Kategoriler: Magazin