12.09.2016 12:28

İsmail Ege Şaşmaz Aşkını Instagram’dan Haykırdı

Şu aralar yeni dizi Aşk Laftan Anlamaz'a dahil olan yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz aşkını Instagram'dan duyurdu. İşte İsmail Şaşmaz'ın Instagram paylaşımı!

Kendisine yapılan erken doğum günü kutlamasının ardından paylaştığı fotoğrafla arkadaşlarına teşekkür eden Dila Danışman’ın hemen ardından sevgilisi İsmail Ege Şaşmaz da Instagram hesabında fotoğraf paylaştı. Şu sıralar aşk laftan anlamaz dizisinde oynayan İsmail ŞaşmazInstagram’da Dila Danışman ile olan fotoğrafını paylaşarak; “Yaşa, hisset ve öğren. İşte o zaman her şey tamam! Doğum günün kutlu olsun güzel kadın, kadınım!” Sözlerini ekledi.

İsmail Ege Şaşmaz’ın Yeni Sevgilisi: Dila Danışman

Yaşa, hisset ve öğren. İste o zaman her şey tamam! Dogum günün kutlu olsun güzel kadın, kadınım ! 🌟

İsmail Ege Şaşmaz (@ismailegesasmaz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Genç kızların sevgilisi İsmail Ege Şaşmaz, hayranlarını paylaştığı bu fotoğraf ile üzdü. Eda Topçuoğlu ile yaşadığı büyük aşkla gündeme gelen ve ardından Eda Topçuoğlu ile yollarını ayıran İsmail Ege Şaşmaz ayrılık acısını atlatmışa benziyor. Instagram’dan Danışman’a olan aşkını duyuran Ege Şaşmaz’ın ardından Danışman’dan da bir açıklama bekleniyor. Aralarında ki fazla yaş farkıyla dikkat çeken ikilinin ilişkisinin gidişatını ilerleyen günlerde göreceğiz. İkilinin nerde tanışıp, sevgili oldukları ise hala merak konusu!

1988 İstanbul doğumlu Dila Danışman’ı, ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde ekranlarda görmüştük. Oyunculuğunun yanı sıra dansla da ilgilenen Danışman, dansı sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da yaptığı biliniyor.