İşte Yeni Android Nokia Serilerinin Türkiye Fiyatı

HMD Global tarafından yeniden piyasaya sokulan Nokia modelleri, bir bir piyasaya çıkmaya başladı. İlk olarak Nokia 6 akıllı telefonlarının yayınlandığını görmüş ve yeni modellerinde tanıtıldığını görmüştük. Daha sonra Nokia 3 ve Nokia 5 serileriyle beraber Android Nokia modellerinin de piyasadaki yerini alması bekleniyor. Son olarak Hindistan’da Nokia 3 akıllı telefonlarının satışa çıktığı bilgisi verilmişti. Bir yandan ülkemize de geleceği belirtilen Android Nokia serilerinin şimdi ise ülkemiz fiyatları belli oldu.

Android Nokia Serileri Ülkemizde Geliyor

Daha önce Vodafone Türkiye ve HMD Global arasında yapılacak anlaşmadan söz etmiştik. Bu anlaşma kapsamında yeni modellerin ülkemizde ne kadar fiyatla satılacağı da resmi olarak duyuruldu. Öncelikle Nokia 3 modelinden bahsedelim.

Nokia 3 akıllı telefonları; MediaTek MT6737 işlemcileri, 2 GB RAM bellek miktarı, 5 inç ekran ve 720p çözünürlük değerleriyle beraber ülkemizde 950 TL gibi bir rakamlar satılacak. Nokia 3 modelinin dışında iki farklı modelinde geleceği belirtildi.

Nokia 3

Nokia 5 akıllı telefonları; Snapdragon 435 işlemcileri, 2 GB RAM bellek miktarı, 5.2 inç ekran ve 720p ekran çözünürlüğü ve Android Nougat işletim sistemiyle beraber ülkemizde 1150 TL gibi bir fiyatla satılacak.

Nokia 5

Nokia 6 akıllı telefonları; Snapdragon 430 işlemcileri, 3 GB ve 4 GB seçimli RAM bellek, 5.5 inç ekran ve Full HD ekran çözünürlüğüyle beraber 1350 TL gibi bir rakamla satılacak.

Nokia 6

Android Nokia serileri artık Türkiye’ye geliyor. Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 telefonlarının ise çok kısa bir süre içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

HABER AKIŞI

Editor Picks