20.11.2016 10:14

İşte Yerli Netflix; Puhu Tv! As Bayrakları As As!

Kim demiş bizden de bir Netflix çıkmaz diye? Karşınızda Doğuş grubunun atılımı olan Netflix’in yerli versiyonu diyebileceğimiz Puhu Tv!

Televizyon yayını gün geçtikçe internet ortamına kaymaya devam ediyor. YouTube’daki Tv dizileri olsun, internet üzerinden yayın yapan yabancı yayıncılar olsun hızla Televizyonu internete taşımaya ön ayak oluyorlar. Bunların en büyüğü olarak bilinen Netflix’in, ülkemize adım atmasının üzerinden çok geçmemişken Doğan grubunun Blu Tv’sinden sonra şimdi de Doğuş grubu Puhu Tv’yi tanıttı. Peki PuhuTV’de hangi diziler var? Kalite nasıl? Gibi Soruları merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edin!

PuhuTv Oldukça İddialı Geliyor!

puhutv-beta

1080p desteği bulunan yeni Televizyon programları izleme platformumuz PuhuTv’nin henüz beta versiyonunda olmasına rağmen ara yüzü oldukça kullanışlı. Bu arada bünyesinde eski-yeni birçok diziyi ve televizyon şovunu barındıran PuhuTv’nin ismi Puhu kuşundan geliyor. Baykuşgiller familyasındaki Bubo cinsi kuşların ortak ismi olan Puhu’nun gözleri de www.puhutv.com‘da logo olarak kullanılmış. Aynı zamanda Puhu Tv’de Yeşilçam filmleri de bulunuyor. “Test yayınındayız! Türkiye’nin en güncel televizyon içeriklerini sunmak üzere çok yakında buradayız” şeklinde bir bilgi bandı bulunan PuhuTv.com’da üyelik ve kullanım şu anlık ücretsiz. Bizim oldukça beğendiğimiz bu yayın platformu umarız ücretsiz olarak kalır!