16.08.2016 16:16

Justin Bieber, Instagram ile Selena Gomez’e Sert Çıktı!

Justin Bieber, yeni sevgilisine Instagram'dan edilen hakaretleri kaldıramadı. Instagram'ını kapatan Justin Bieber eski sevgilisi Selena Gomez'e sert çıktı.

justin bieber, instagram

Tam adı Justin Drew Bieber olan 1 Mart 1994 doğumlu Kanadalı genç şarkısı Justin Bieber, yeni sevgilisi Sofia Richie’yle birlikte Instagram’da paylaştığı fotoğrafların altına gelen hakaret içerikli yorumlara çok sinirlendi ve bu konuda bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada hayranlarını hakaret içerikli mesajlarından dolayı hesabını gizli yapmakla tehdit etti. Bu tehdide cevap hayranlarından değil, eski sevgilisi Selena Gomez’den geldi.

Selena Gomez, yaptığı açıklamada Justin Bieber’ın “gelen yorumları kaldıramıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak” dedi. Selena Gomez, Justin Bieber’ın sevgilisi ile olan ilişkisinin kendileri arasında özel kalması gerektiğini ve hayranlarının kendisini herkesten önce sevdiğine dikkat çekerek açıklamasını sonlandırdı. Justin Bieber’dan Selena Gomez’in bu sözlerine cevap çok sert oldu.

Justin Bieber Instagram Hesabını Sildijustin bieber, instagram, selena gomez

Justin Bieber, Selena Gomez’in geçmişte kendisini ün yapabilmek için kullandığını iddia ederek bu konuda düşüncelerini komik bulduğunu belirtti.

İkili arasındaki gerginliğin daha fazla uzamaması için tüm bu yaşananlara en sert cevabı vermek isteyen Justin Bieber, Instagram hesabını sildi. Hayranları hesabını tekrar açması için bekleyeceklerini dile getiriyor. Bakalım bu bekleyiş ne kadar sürecek.