15.08.2016 21:44

Kaçırılan YouTube Yıldızı Tacize Uğramış!

YouTube’u kaçırıldığı iddiası ve tanrı olma isteği ile kasıp kavuran Marina, meğerse bundan iki yıl önce yine bir YouTube yıldızı tarafından tacize uğramış!

Daha birkaç gün önce tanrı olmak istediğini söyleyen YouTube yıldızı hakkında biraz daha araştırma yapınca ilginç ve üzücü bilgilere ulaştık. Meğerse ünlü YouTube kullanıcısı bundan birkaç yıl önce bir YouTube starının tacizine maruz kalmış! Üstelik bu yaşadığı olayı kendi YouTube hesabından duyuran Marina, kendine saldıran ismin Sam Pepper olduğunu söylemiş!

Tanrıça Olmak İsteyen YouTube Yıldızı Yıllar Önce Tacize Uğramış!

marina-taciz

Geçtiğimiz aylardan beri gündemi kaçırıldığı iddiası ile meşgul eden isim olan Marina, daha bu kadar meşhur değilken ve davranışları normal iken yaptığı bir videosunda; ünlü YouTube ismi Sam Pepper tarafından tacize uğradığını anlatmış. Olaylı YouTube yıldızı “Bir Hikaye” başlığı altında anlattığı videoda; tacize uğradığında 16 yaşında olduğunu ve Sam Pepper’in ise 22 yaşında olduğunu söylüyor.

Arkadaşları ile düzenledikleri gezi sırasında yüksek alkol etkisinde olduğunu da söyleyen YouTube starı, Sam Pepper’i arkadaş olarak gördüğü halde kendisini öpmeye çalıştığını ve bunun en kötü deneyimlerinden biri olduğunu söylüyor. Bu sözlerden de görebileceğimiz gibi Marina, belli ki bir alkol sorunu yaşıyor. Kim bilir belki de kaçırıldığı ya da psikolojik sorunlar yaşadığı iddialarının kaynağı alkol sorunudur?