23.08.2016 05:19

Kaçırıldığı Düşünülen YouTube Yıldızı Oyun Kanalı Açtı!

YouTube’da gündemi oldukça meşgul etmekte olan Marina Joyce kaçırılma konusu aydınlanıyor. Şimdi de YouTube yıldızı, oyun kanalını YouTube hesabından duyurdu!

Son iki aydır YouTube’da herkesin merak ettiği konulardan biri olan “Marina Joyce Kaçırıldı mı?” konusunun sırrı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Kaçırıldığı düşüncesi ile hayranlarını merakta bırakan, hatta daha önce tanrı(!) olmak istediğini de Twitter hesabından duyuran YouTube fenomeni, şimdi de daha önceden açmış olduğu oyun kanalını tanıttı!

Kaçırıldığı İddia Edilen YouTube Fenomeni Marina Joyce’dan Yeni Gelişme!

youtube-marina-joyce-oyun

Geçtiğimiz günlerde ünlü YouTube yayıncısı PewDiePie, Marina Joyce hakkındaki fikirlerini esprili şekilde yayınlamıştı. İşte bu gelişmeden sonra sanki Marina Joyce, sanki karşı bir atak yaparcasına 2012 yılında açmış olduğu “MarinaJoycestick” adlı oyun kanalını şu an yayın yaptığı hesabındaki diğer kanallar kısmına ekleyerek duyurdu! Marina’nın yeni YouTube kanalında şu anda hiç video bulunmamasına rağmen 27 bin abone bulunuyor. Böyle bir gelişmeden sonra Technolat ekibi olarak bizim aklımıza; acaba tüm bu olaylar yeni bir kanalı daha kolay tanıtmak için mi tezgahlanmıştı? Sorusunu getirdi. Bakalım ilerleyen günlerde ünlü YouTube fenomeni Marina Joyce, oyun kanalına video yükleyecek mi! Kanalı takibe almak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.