13.08.2016 06:05

Kaçırıldığı Düşünülen YouTube Yıldızından Yeni Haber Var!

YouTube’un son dönemlerde en çok konuşulan isimlerinden olan Marina Joyce ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Marina, Peru’ya tapınak kurmak istiyor!

Geçtiğimiz ay, kaçırıldığının düşünüldüğünü şu haberimizden aktardığımız ünlü YouTube yıldızı Marina Joyce, bugünlerde paylaştığı gönderi ile yine gündeme gelmeyi başardı. Takipçilerinden YouTube üzerindeki bağış kısmından kendine bağış yapmalarını isteyen Joyce, bu paralar ile ne yapacağını da aynı gönderide paylaştı. İşte bir garip YouTube yıldızının kendisi kadar garip isteği!

YouTube Starı Marina, Ölümsüz Olmak İstiyor!

youtube-yildizi-kacirildi-mi

Evet yanlış duymadınız! Marina Joyce’den başka bir istek beklemek yanlış olurdu zaten. Son zamanlardaki tuhaf davranışları ile takipçilerini korkutan hatta yollara düşüren Marina, bu seferde ölümsüz olmak istediğini açıkladı. Üstelik bunu takipçilerinden topladığı paralarla Peru’ya yaptıracağı tapınakla mümkün kılacağını düşünen YouTube yıldızı, bahsi geçen isteği içeren gönderiyi Twitter’da paylaştı. Üstelik YouTube’u birbirine katan Marina, sadece bu sözlerle yetinmeyerek kendisine Tanrıça Marina olarak hitap edilmesini istediğini ve Buda gibi bir tanrı(?) olmak istediğini söyledi. Ayrıca Marina dediğine göre tapınağını, dünyanın saklı cennetlerinden olan Machu Picchu’nun yakınlarına bir yere kuracakmış 😀

Tahmin edersiniz ki bu sözlerden sonra YouTube yıldızı Marina’nın kaçırıldığı düşüncesinin yerini psikolojik problemler içerisinde olduğu fikri aldı. Biz de artık hanımefendinin kaçırıldığını düşünmüyoruz! ( boşu boşuna merak ettirdin be 😀 )