18.09.2016 19:51

Kadir Doğulu’dan Instagram’da Tarık Akan İçin Saygı Duruşu

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde oynayan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu Instagram hesabından, Tarık Akan için saygı duruşunda bulundukları videoyu paylaştı.

Senaristliğini Deniz Akçay’ın yaptığı Bana Sevmeyi Anlat dizi ekibi, usta oyuncu Tarık Akan’ın ölümünün ardından 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Geçtiğimiz gün ölüm haberi ile herkesi üzen sanatçının yakınlarına taziyeler gelmeye devam ediyor. Üzüntüsünü Instagram hesabından paylaşan Kadir Doğulu, Tarık Akan için yaptıkları saygı duruşunu da Instagram hesabından paylaştığı video ile gösterdi. Bana Sevmeyi Anlat dizi ekibi, usta oyuncunun ölümünden dolayı duydukları üzüntüyü saygı duruşu yaparak gösterdiler.

Bana Sevmeyi Anlat Ekibinden Saygı Duruşu

Kadir Doğulu Instagram’dan paylaştığı videonun altına” nur içinde yatsın. Tarık Akan için 1 dakikalık saygı duruşu” sözlerini ekleyerek paylaştı. Başrollerinde Seda Bakan ve Kadir Doğulu’nun oynadığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi Fox ekranlarında her Cuma günü seyircisi ile buluşuyor. Yazın sonlarına doğru seyircisi ile buluşan dizi izleyenlerinden güzel tepkiler almaya devam ediyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile hayranlarının yakın markajında bulunan Kadir Doğulu’nun, usta oyuncu Tarık Akan’ı unutmaması hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Sanatçı bu duyarlı davranışı ile hayranlarından ve sanat camiasından tam not almayı başardı.