13.09.2016 22:00

Kadir Doğulu’nun Aşk Dolu Instagram Paylaşımı!

Kadir Doğulu Instagram hesabında bayram kutlamasını yapmıştı. Instagram hesabında eşi ile olan bir fotoğrafı da paylaşan Kadir Doğulu gündeme bomba gibi düştü!

2013 yılında “Fatih Harbiye” dizisinin başrol oyuncuları olan ekranlarda buluşan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu bir aşk yaşamaya başlamışlardı. 25 Kasım 2015 tarihinde ise nişanlanarak, ilişkilerini resmiyete döktüler. Büyük bir aşk ile birbirlerinin bağlanan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti güzel bir nişan töreni ile yüzüklerini taktıktan sonra bu sene 8 Temmuz gününde muazzam bir düğün ile sosyal medyayı sallayarak, dünya evine giriş yaptılar. Ünlü çift Instagram hesaplarını evlilik öncesinde de, evlilik sonrasında da sık kullandıkları için büyük bir ilgiyi üzerlerine toplamayı başardılar.

Kadir Doğulu’dan Neslihan Doğulu ile Aşk Dolu Paylaşım!

Yaşadıkları büyük aşk ile Instagram hesapları üzerinde binlerce takipçi sahibi olan ünlü çiftimiz aşklarını sosyal medya üzerinde paylaşmaktan hiçbir çekince görmüyorlar.

Sevgiler bizden…

Kadir Doğulu (@kadirdogulu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu‘nun evlendikten sonra birlikte ilk bayramları olan bu bayramda Kadir Doğulu yine Instagram hesabından takipçilerine bir gönderi de bulundu. Paylaştığı fotoğrafa “Sevgiler bizden …” açıklamasını ekledi.