27.05.2017 18:24

Karayip Korsanları 5 Torrent İçin İlk Resmi Açıklama

Bu hafta vizyona girecek olan Karayip Korsanları 5 filminin çalındığı iddiaları için Disney bir açıklamaya yayınladı. Karayip Korsanları 5 gerçekten çalındı mı?

Dünyanın en çok takip edilen sinema film serilerinden biri olarak gösterilen Karayip Korsanları, kısa süre içerisinde en çok izlenen film listelerine girmeyi başarmış bir yapım olarak biliniyor. Şimdiye kadar yayınlanan 4 filminde de sinemada gişe rekorları kıran yapımın, şimdilerde ise yeni filmi Karayip Korsanları 5 gündemde. Bu hafta vizyona girecek olan filmin gündeme gelme nedeni ise, ne filmin hikayesi ne de oyuncuları.

Bu kez Karayip Korsanları 5 filminin gündem olmasının nedeni yapımın hackerlar tarafından çalındığı iddiası. Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen iddia sonrasında Disney’in ödeme yapmasının istendiği ve firmanın bu ödemeyi yapmadığı için Karayip Korsanları 5 filminin hackerlar tarafından torrent sitelerinde yayınlandığı belirtilmişti. Henüz Karayip Korsanları 5 vizyona girmeden torrent üzerinden yayınlandığının belirtilmesi ise şok etkisi yaratmıştı. Şimdi ise konu hakkında en yetkili olan taraf Disney tarafından bir açıklama geldi.

Karayip Korsanları 5 Resmi Açıklaması

Disney tarafından üstü kapalı olarak yapılan açıklamada sadece Karayip Korsanları 5 filminin hacklenme durumuyla karşı karşıya kalmadığı ve filmin torrent dosyasının sahte bir dosya olabileceği belirtildi. Gelen açıklamalardan sonra konunun ilk resmi yalanlaması da yapılmış oldu. Bu hafta vizyonlarda olan Karayip Korsanları 5 filmi için ise herhangi başka bir açıklama yapılmadı. Karayip Korsanları 5 gişesinin durumdan etkilenip etkilenmeyeceği ise merakla beklenmekte.

Filmin Resmi Fragmanı;