13.07.2016 15:30

Karşınızda iPhone 7’nin Kulaklığı!

Herkes iPhone 7'nin kulaklık girişinin nasıl olacağını merak ederken, iPhone 7 kulaklıkları internete sızdı! İşte iPhone 7'nin kulaklığı böyle olacak!

Apple fanları olsun diğer mobil dünyayı takip edenler olsun herkes artık iPhone 7’de kulaklık girişinin değişeceğini duymuştur.

Bazı kesimlerin Apple’ın iPhone 7’de 3.5mm kulaklık girişi kullanmayacak olmasına karşın olumsuz yorumları olsa da sızan fotoğraflardan anlaşılıyor ki Apple, iPhone 7 için aldığı bu karardan vazgeçmemiş.

İşte Karşınızda iPhone 7’nin Kulaklığı

iphone-7-kulaklik2iphone-7-kulaklik

Çinli site weibo da yayınlanan resimlere göre Apple, iPhone 7’de 3.5mmlik kulaklık girişinden vazgeçmiş. Bunun yerine iPhone’u sarj ettiğimiz lightining biriminden kulaklık girişi yapılmasını uygun gören Apple, iPhone 7’de böylelikle büyük yeniliğe imza atmış oldu.

Fakat bu yeniliğin iPhone 7’nin daha ince üretilmesini sağlayabileceği gibi olumlu yanları olmasının yanında olumsuz yanları da var.

Örneğin; 3.5mm çıkışlı bir kulaklığa sahip olanlar dönüştürücü kullanmadan iPhone 7 ile birlikte kulaklıklarını kullanamayacaklar. Ayrıca iPhone 7 sarjdayken kulaklıkla müzik dinlenmesi artık mümkün olmayacak.

Peki sizler Apple’ın, iPhone 7 ile birlikte 3.5mm kulaklık girişinden vazgeçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce doğru bir karar mı ?