17.12.2015 18:37

Samsung Galaxy S7 Göründü!

Samsung Galaxy S7'nin tanıtımına çok kısa bir süre kaldı. Galaxy S7 için hazırlanmış konsept video da YouTube'da paylaşıldı. İşte Galaxy S7 konsept videosu!

Samsung’un, önümüzdeki aylarda yeni amiral gemisi olmaya aday Galaxy S7 modelindeki akıllı telefonunu tanıtması bekleniyor. Bunu göz ardı etmeyen ve konsept tasarımlarıyla meşhur Jermaine Smit isimli YouTube kanalı ise Samsung Galaxy S7‘nin sızdırılan bilgilerine dayanarak Galaxy S7 modelini merakla bekleyenler için konsept bir video paylaştı.

İşte Samsung Galaxy S7 Konsept Videosu!

Konsept videonun oluşmasına zemin hazırlayan Samsung Galaxy S7‘e ait sızdırılan bilgiler Galaxy S7‘nin; 5.1 inç Quad HD Super AMOLED ekran, 12 megapiksel f/1.8 diyafram açıklığına sahip arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, Exynos 8890 ya da Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM ve Android’in yeni göz bebeği Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi gibi özelliklerle geleceğini işaret ediyor.

Samsung Galaxy S7‘nin konsept videosunda, Galaxy S7‘de Galaxy S6 modelindeki tasarım çizgilerinin hakim olduğunu görüyoruz. Videoda ayrıca Galaxy S7‘nin farklı bir renk seçeneği olacak gül altın rengiyle geleceği de gösteriliyor.