16.06.2017 00:19

Kerem Bursin GQ Dergisindeki Kapak Fotoğrafını Instagram’dan Paylaştı

Kerem Bursin kapak fotoğrafı olduğu GQ dergisini Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Karizmatik oyuncu Kerem Bursin'e hayranlarından binlerce beğeni ve yorum geliyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin GQ Türkiye dergisinin kapak yıldızı oldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde boksörü canlandıran Kerem Bursin kendi hayatında da fazlasıyla spor yapanlar arasında yer alıyor. GQ Türkiye dergisinin kapak fotoğrafı olan Kerem Bursin hayranlarından tam not alıyor. Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin GQ Türkiye dergisinin kapak fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa hayranlarından binlerce beğeni ve yorum geliyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinde Final

Büyük bir çalışma sonucu ortaya çıkan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi geçtiğimiz günlerde son bölümü ile ATV ekranlarında yer aldı. Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin dizinin biteceğini Instagram hesabından paylaşmıştı. Baş rollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Kerem Bursin’in paylaştığı dizinin bitmesi ile ikilinin hayranları fazlasıyla üzüldü. Dizinin finalinde Derin karakterinin ölmesiyle Ali oğlu ile birlikte yeni bir hayata yelken açtı.

Kategoriler: Magazin