22.09.2016 12:54

Kerem Bursin’den Instagram’da Kaslı Paylaşım

Kerem Bursin'in Instagramda kaslı fotoğrafı hayranları tarafından beğeni ile karşılandı. Instagram'dan paylaştığı fotoğrafla fit görünüşünü sergiledi.

Uzun bir süredir ekranlarda bulunmayan yakışıklı oyuncu Kerem Bursin ,Serenay Sarıkaya ile olan aşkı ile gündemde epeyce yer almıştı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile fit görünüşünü sergileyen oyuncu Kerem Bursin yeni dizisi için boksa başlamıştı. Yeni alacağı projede bir boksörü canlandıracak olan oyuncu rolü için hazırlanmaya devam ediyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ismi “Bu Şehir Arkadan Gelecek “dizisinde 5 dil bilen bir boksöre can verecek olan Bursin, projesi için çalışmaya tam gaz devam ediyor. Bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarına görsel şov yaşatan oyuncunun paylaşımı binlerce beğeni aldı. Kerem Bursin, “Güneşi Beklerken” dizisinde parlayan yıldızını bu dizi projesi ile pekiştireceğe benziyor.

Yeni Dizisindeki Partneri: Hazal Kaya

Yeni dizisinde Hazal Kaya ile birlikte başrolü paylaşacağı dedikodular arasında dolaşsa da yapımcılardan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın da uzun bir süredir boks derslerine başladığı bu dedikoduları doğrular gibi duruyor. Dizide Gürkan Uygun, Damla Sönmez gibi başarılı oyuncuların yer alacağı söyleniyor. Güçlü kadrosu ile yayına hazırlanacak olan dizinin hangi tarihte ekranlara geleceği hakkında bir bilgi bulunmuyor.