20.06.2016 10:00

Kinguin, DOTA 2 Eşyalarını Satmaya Başladı!

Kinguin, online strateji oyunu olan DOTA 2 oyununun eşyalarını da çevrimiçi oyun mağazasında satmaya başladı. İşte Kinguin'in DOTA 2 hamlesi ve detaylar!

Dijital oyun mağazası Kinguin, birçok oyunun ve bu oyunların içindeki özel eşyaların satışını gerçekleştirerek, oyuncuların ihtiyaç duyduğu oyun ve oyun içi donanımlara sahip olmasını sağlıyor . Bu kapsamda 1 milyonun üzerinde oyuncu sayısına sahip olan sevilen çevrimiçi strateji oyunu, DOTA 2 oyununun da eşyaları artık Kinguin‘in dijital oyun mağazası üzerinden satılmaya başladı.

DOTA 2 Skin’leri de artık Kinguin’de Satılıyor!

Kinguin, çevrimiçi oyun mağazasına DOTA 2 eşyalarını eklemesinin ardından DOTA 2 severler için DOTA 2 Skin’lerini de çevrimiçi oyun mağazasına ekledi. Bu Skin’leri almak isteyen oyuncular ise skins.kinguin.net adresi üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirebilyorlar.

Kinguin, çevrimiçi oyun mağazasına DOTA 2 için eklenen eşyaların sayısının zamanla artacağını da DOTA 2 severlere müjdelerken ilerleyen dönemlerde DOTA 2 dışındaki oyunların da hali hazırdaki satışa sunulmuş eşya sayılarının artacağının müjdesini verdi.

Kinguin‘in son dönemde yaptığı bütün bu hamleler, oyun severlerin isteklerine karşı kayıtsız kalmadığını ve e-spor severleri mutlu etmek istediğini gösteriyor. Bakalım Kinguin önümüzdeki dönemlerde, oyun severler için başka ne tür yeniliklere imza atacak?