Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz Olan iOS Uygulamaları

Apple kullanıcılarının yüzünü yine güldürmeyi başarıyor.Apple Store'da bulunan bazı uygulamalar Apple kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

iOS kullanıcıları için Apple’dan güzel haber. Normalde ücretli olan bazı popüler uygulamalar Apple Store’da bir süre için ücretsiz olarak bulunuyor. Yani bu uygulamalar ilginizi çekiyorsa tekrar ücretlendirilmeden önce bir an önce telefonunuza yüklemelisiniz.

Hangi Uygulamalar Ücretsiz?

Momentum Habit Tracker: Bu uygulama normalde 4.99 Dolar. Ancak bugün d9wd3m2 kodunu kullanarak uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Future Calc: Şu an ücretsiz olan bir diğer uygulama olan Future Calc, tek elle kullanabileceğiniz özel bir hesap makinesi. Normalde ücreti 99 cent.

Kung Fu Taxi: Oyun severlere hitap eden bu uygulamanın da fiyatı 99 cent iken şu anda ücretsiz. 32 seviyeden oluşan bu oyun, oyun severleri rekabete davet ediyor. Kung Fu Taxi 2’de kısa bir süreliğine ücretsiz.

Quick Drafts: Bu uygulama yapacağınız işleri hatırlatan bir uygulama. İşlerinizi mail olarak da gönderebiliyor.

Wi-Fi Scanner: Bu uygulama sayesinde Wi-Fi sinyallerini çok daha kısa süre içerisinde yakalayabileceksiniz.

StarNote: Yine normalde 99 cent olan bir uygulama olan StarNote sayesinde notlarınızı bir arada tutabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Stress and Anxiety Companion: Size nasıl nefes alacağınızı, kaslarınızı nasıl rahatlayacağınızı ve gerginliğinizi nasıl üzerinizden atacağınızı öğreten bu uygulama da kısa bir süre için ücretsiz olarak Apple Store’da bulunuyor.

Kategoriler: iOS Teknoloji Haberleri
 • Arda

  TeamSpeak ücretsiz olsa da indirsem mobilde işime yarıyor çünkü. Bu uygulamalar arasından da Wi-Fi işime yarayabilir bi indireyim bakalım. Teşekkürler bilgilendirme için.

 • Atakan

  Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim. Özellikle Kung Fu Taxi 2 bayadır beklediğim oyunlardan biri idi ücretsiz olması çok güzel oldu.

 • Feyyaz

  Güzel uygulamalar ücretsiz olmuş denemek lazım bi bakalım. Teşekkürler paylaşım için

 • cwlerde

  öncelikle teşekkürler…. Bu tip aralıklarla ücretsiz olan uygulamalardan haberdar olabileceğimiz bir platform var ise bunun bilgilendirmesini de yaparsanız çok memnun olurum. Çünkü bazen gerçekten para verdiğim uygulamalar bir kaç gün sonra geçici bir süre ücretsiz oluveriyor ve canım sıkılıyor. Ayrıca buradan da sorayım; şimdi ben bu uygulamayı ücretsiz zamanında yüklesem ama telefonumu sıfırlamam gerektiği için sıfırlasam ücretli olduğunda da daha önce yüklediğim için ücretsiz yükleyebilir miyim tekrardan?

 • Furkan Çelebi

  Yaptığınız listedeki bazı oyunları ücretli olduğu için oynayamamıştım dikkatimi çekenler oldu ilk fırsatta indirip deneyeceğim sayenizde tekrar ücretli olmadan haberdar olabildim böyle listeleri hep bekliyorum..