07.09.2016 00:06

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Yeni Diziye Yönelik Instagram Paylaşımı!

Kıvanç Tatlıtuğ Instagram'dan yeni dizisi Cesur ve Güzel ile ilgili bir fotoğraf paylaştı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un Instagram'da paylaştığı o fotoğraf!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ ve dünyalar güzeli Tuba Büyüküstün‘ün birlikte başrolü paylaşacakları “Cesur ve Güzel” dizisinin çekimleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Oyunculukları ile oldukça geniş bir kitleye hitap eden bu iki yetenekli ismin tek bir dizide birleşmesi ekran başında oturan dizi severlerin de hoşuna gitti.

#kivanctatlitug #tubabüyüküstün #cesurvegüzel #startv @dizicesurveguzel

Kıvanç Tatlıtuğ (@tatlitug) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Dizi Hakkında Paylaşım!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan yakışıklı ve yetenekli oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘nun son paylaşımı Ekim ayında meraklı bekleyenleri ile kavuşacak olan “Cesur ve Güzel” dizisi üzerine idi. Kıvanç Tatlıtuğ’un Instagram takipçileri ile paylaştığı fotoğrafta güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’de yer alıyor.

“Cesur ve Güzel” Ekim Ayında Ekranlarda!

Eylül ayının başlaması ile çekimlerine start veren ve “Şahane Damat” dizisinin final yapması ile çekimlerine hız katılan “Cesur ve Güzel” dizisinin henüz tam tarihi belli değil. Ancak Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarının heyecanla beklediği dizinin Ekim ayında başlayacağı Ay Yapım tarafından kesin olarak açıklandı.