Teknoloji olmadan vahşi hayvanları evcilleştiren Buşmanlar Teknoloji olmadan vahşi hayvanları evcilleştiren Buşmanlar
Kız kardeşler, ailenizden size hediye edilen, ömürlük dostlarınızdır. Önce beraber büyür, hayatı tanır, keşifler yaparsınız. Aynı zamanda bu süreçte kendi benliğinizi de bulmaya çalışırsınız. Böylece tartışmalar yaşayabilir, karşılıklı olarak birbirinizde kabul etmediğiniz durumları çözmek zorunda kalırsınız. Ancak kendinizi tanıyıp insanları olduğu gibi kabul edebilme evresine vardığınızda, aranızdaki bağın aslında ne çok güçlü olduğunu fark etmeye başlarsınız. Kardeşliğin mükemmel artılarını tanımaya başladıktan sonra artık sarsılmaz bağlarınız olur. Bu bağları pekiştirmek de birbirinize özenli davranmaya devam etmek ile. Aile bireylerimizin mutluluklarını kutlamayı severiz; mezuniyetlerini, kariyer başarılarını, evliliklerini, çocuklarını bunların yanı sıra doğum günü ve diğer önemli zamanları. Kutlama ve sevgi sözcüklerine eşlik eden hediyeler ise günün en heyecanlı kısmıdır. Hediye almayı herkes çok sever, özellikle de sizden yani kardeşinden geliyorsa. Ona bu kez de heyecan dolu bir kutlama sunmak için bodo.com deneyim hediyelerini keşfedin. Yediden yetmişe, herkes için bodo’da bolca sürpriz var!  

Kız kardeşe veya ablaya hediye

Kendi sevimli ailesini kurmuş, canınız gibi sevdiğiniz ablanıza ya da henüz kendi yolunu keşfetmeye çalışan, sizin için hep küçük olacak bir tanecik kardeşinize bu yıl benzersiz sürprizler planlayın! Daha doğrusu, bodo.com’un sizler için çoktan planladığı deneyim hediyelerini keşfedip onlara hediye edin! Ablanıza, motive veren dinlenme alanlarının yer aldığı; ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Sanat’’, ‘’Tatil’’, ‘’Romantik’’ kategorileri arasından kusursuz deneyim sürprizleri tercih edebilir, yaşamını güzelleştirebilirsiniz. Kız kardeşinize ise kendini deneme fırsatı sağlayıp aynı zamanda doyasıya eğlendirecek olan; ‘’Aktivite’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’Online Deneyimler’’ üzerinden eşsiz sürprizler yakalayabilirsiniz. ‘’Trambolin Parkı’’, ‘’İki Kişi için Hamak Yoga Dersi’’, ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Ayak Masajı’’ gibi zamansız sürprizleri de Kız kardeşe hediye olarak birlikte vakit geçirmek adına dilediğiniz zaman sunabilirsiniz. İçinizden onu mutlu etmek geliyorsa, bu hissi ertelemeden yapmak istediğinizi yapın ki dönüp baktığınızda biriktirdiğiniz güzel günler, düşündüğünüzden çok daha fazla olsun.  

Kız kardeşe veya ablaya hediye fikirleri

Zevkleriniz, giyiminiz, eğlence anlayışınız ya da görüşleriniz benzer olmak zorunda değil. Kız kardeşinizle birbirinize duyduğunuz sevginin içtenliği her zaman aynı olacak! Arkadaşlarıyla vakit geçirme fırsatı verecek, eğlenceli oyunlar; ‘’Arkadaş Grubu için Korku Oda Oyunu’’, ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’. Herkesin zaman zaman ihtiyaç duyabileceği, dinginleştiren sürprizler; ‘’İki Kişi için Tarihi Vapurda Gala Salonunda Kahvaltılı Boğaz Turu’’, ‘’İki Kişi için Avrupa Yakasında Shiatsu Masajı’’, ‘’Romantik Yat Gezisi’’. Oldukça yetenekli bulduğunuz kardeşinizin o becerilerini geliştirmesine yardım edebilecek deneyimler; ‘’Heykel Atölyesi’’, ‘’Online Resim Kursu’’, ‘’Çikolata Yapım Dersi’’. Nişan hediyesi olarak sunabileceğiniz, ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’ gibi benzersiz sürprizlerle hemen  tanışmaya başlayın.