19.01.2018 20:09

Kobisi E-Ticaret Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri

E-ticaret sosyal medya pazarlaması sağladığı faydalar ile online mağazanız için birçok katkı sağlar. Doğru sosyal medya pazarlama stratejileri bu noktada büyük önem taşır.

E-ticaret sosyal medya pazarlaması, birçok yönden online mağazanıza avantajlar sağlar. Mevcut müşterileriniz ile etkileşime geçmenizi ve bağ kurmanızı sağlayan sosyal medya pazarlaması doğru stratejilerle büyük başarılara ulaşmanızı sağlar. Mevcut müşterilerinizin markanıza sadakat geliştirebilmesi ve potansiyel müşterilerin mevcut müşterilere dönüşebilmesi için doğru sosyal medya kanallarından onlara ulaşmak gerekir. E-ticaret paketleri ve hazır e-ticaret sitesi hizmetleri veren Kobisi e-ticaret sosyal medya pazarlaması hizmetiyle birlikte işleriniz daha kolay bir hale gelecek. E-ticaret siteleri için tüm altyapı sistemlerini sizin için kuran ekibimiz hazır e-ticaret paketleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm sistemleri sizin için hazırlar.

Kobisi Sosyal Medya Pazarlama Paketleri

E-ticarete yeni başlayan bir girişimci misiniz? Yoksa işlerinizi online platforma taşımak isteyen bir marka mısınız? Ya da e-ticaret için online mağazanızı büyütmek isteyen bir şirket misiniz? Her durumda aradığınız desteği Kobisi e-ticaret platformunda bulabileceksiniz. Kobisi e-ticaret paketleri sayesinde yazılım, kurulum, bakım, onarım, güncelleme, veri transferi, ödeme sistemleri altyapısı, SEO uyumlu ve mobil dostu site tasarımı gibi tüm hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya pazarlama hizmeti satın alarak işlerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Üç farklı sosyal medya paketi seçeneğinden ihtiyaca uygun bir paketi seçerek işinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Social Media Consulting

Bu pakette; bir sosyal medya uzmanı işlerinizi sürekli takip eder ve sosyal medya hesaplarınızı yönetir. Sosyal medya kampanyaları öncesinde telefon görüşmeleri ya da toplantı yapılarak görüşleriniz alınır. Google Search Console ve Google Analytics kurulumu yapılır ve bu araçlar ile işlerinizin takibi gerçekleştirilir. Sosyal medya yönetiminin yanı sıra sosyal medya pazarlama stratejileri geliştirilir ve strateji değerlendirmesi gerçekleştirilir. Sosyal medya kanallarında düzenlenen kampanyaların takibi yapılır.

Social Media Marketing

Social Media Consulting paketinin içeriklerine ek olarak Social Media Marketing paketinde; sosyal medya yönetimi ile ilgili tüm araçların kurulumu yapılır ve bu araçların kullanımı hakkında şirket personelinize eğitim verilir. Sosyal medya profilleriniz analiz edilir ve aylık sosyal medya raporları ile işlerinizin gelişim süreci takip edilir.

Custom Social Media

Bu paket size tam gelişmiş bir hizmet sunar. Social Media Marketing paketine ek olarak markanız için düzenli sosyal medya paylaşımları yapılır. Facebook reklamcılığı adına stratejiler geliştirilir, gelişmiş demografik hedefleme yapılır ve profesyonel reklamlar oluşturulur. İsteğe bağlı SEO çalışmasının yanı sıra fiyat teklif yönetimi ile başarılı bir SEM çalışması yapılır.

 

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: