07.09.2018 01:37

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti günümüzde en çok talep edilen hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü gerek evlerde gerekse iş yerlerinde en çok kirlenen ürünlerin başında koltuklar gelmektedir. Özellikle küçük çocukların sıklıkla temas ettiği bu koltukların hem kumaş ömrünü korumak hem de evde sağlıklı bir hijyeni sağlamak için belirli aralıklarla yıkanması gerekmektedir.

Firmamız bu anlamda en son teknolojik özelliğe sahip buharlı makinelerle hem de koltuk kumaşına uygun koltuk yıkama şampuanı seçimi ile koltukaltınızın derinlemesine ve en detaylı bir şekilde temizliğini sağlamaktadır. Üstelik kullandığımız diğer ürünlerle koltuk kumaşlarının kullanım ömrünün de artmasını sağlamaktayız.

Yeni Nesil Koltuk Yıkama Hizmeti

Geçmişte koltuk yıkama hizmetleri koltuk yıkama şampuanları ile yapılan ve kirlerin ve lekelerin temizlenmesine yönelik yapılan bir hizmetti. Ama firmamız bu anlamda yeni nesil koltuk yıkama hizmeti ile hem koltuklarınızın ilk günkü gibi ışıltılı ve temiz görünmesini sağlarken aynı zamanda koltuktaki tüm mikrop ve mike2larında yok olmasını sağlamaktadır. Bunu yapabilmek içinde en son teknoloji ürünü buharlı koltuk yıkama makinelerini kullanmaktadır.

Buhar tüm mikroorganizmaları öldürürken koltuk kumaşları arasına nüfus ederek normalde çıkmayan ve kumaşa yapışmış kirlerinde çıkmasını sağlayarak kumaşların nefes almasını sağlamaktadır. Buda korluk kumaşlarının ömrünü oldukça arttırmaktadır. Ayrıca koltuk yıkama kullandığımız koltuk şampuanlarının sağladığı üstün temizlik yanında bu şampuanlar koltuk kumaşlarını besleyerek daha uzun süreli kullanım sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: