08.10.2018 12:10

Kombi Hata Kodları İçin Servis Müdahalesi

Kombi kullanımı sırasında cihazın çeşitli hatalar vermesi mümkündür. Günümüzde dijital gösterge ekranı teknolojisi ile tasarlanmakta olan kombi cihazları bu ekranları ile yaptıkları işlem hakkında detaylı olarak bilgileri kullanıcıya aktarabildiği gibi aynı zamanda da olası problemler halinde de kombi hata kodları ile kullanıcıya arızası ya da sorunu ile ilgili olarak bilgi vermektedir. Ancak her kullanıcı bu hata kodlarına ilişkin bilgi sahibi olmayabiliyor. Bununla birlikte hata kodları ile ilgili olarak kullanma kılavuzundan bilgi alabilse de hatanın giderilmesi için gerekli olan müdahaleyi bireysel olarak gerçekleştiremez. Teknik ekipman yetersizliği ya da bilgi yetersizliği gibi nedenler ile yapılamayan kombi hata kodları düzeltme ve onarım çalışmaları için mutlaka profesyonel Demirdöküm Kombi Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunur.

 

Uzman personellerin görev aldığı Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi merkezinde görevli tüm personeller düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirdiği gibi alanında sertifikalı uzmanlıkları bulunmaktadır. Bu sayede kombinin modeli ne kadar yeni olursa olsun fark etmeksizin tüm kombi modellerindeki arızaları ile ilgili olarak gerekli olan onarım müdahalelerini gerçekleştirebilmektedir. Pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte olunan servis müdahaleleri sonucunda cihazın en kısa süre içerisinde hata kodu vermesine neden olan sorunundan kurtularak, yeniden ilk günkü performansında bir çalışma gerçekleştirebilir duruma getirilebilmesi sağlanabilmektedir. Özellikle de arıza onarım sonrasında yüksek performanslı ve uzun ömürlü dayanıklı olacak şekilde cihazın kullanılabilir olması hedeflenmektedir.

 

Bu tarz bir kombi arıza onarım çalışması için ise Üsküdar Demirdöküm Kombi Servisi merkezi tarafından yalnızca orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir. Böylelikle cihazdaki arızalı parçanın değişimi gerektiğinde yeni takılan parçanın performans ve dayanıklılık açısından kombinin teknolojisine ve potansiyeline uyum sağlayabiliyor olmasını mümkün kılıyor. Bu tip bir arıza onarım çözümü ile de kombinin onarımdan sonra aynı parçadan kaynaklı aynı ya da benzer arızalar yaşamaması sağlanabiliyor. Ayrıca bu tarz bir kaliteli arıza onarım çalışması ile cihazın onarımının tüketici açısından son derece uygun ve ekonomik olması da sağlanabilmektedir. Tüm bu kaliteli kombi arıza onarım hizmetlerine ilave olarak yapılan işlemler ile ilgili 1 yıllık garanti desteği de verilmektedir.

 

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: