02.10.2017 15:59

Koray Avcı Yeni Klibinin Tanıtımını Youtube’da Yayınladı

Koray Avcı Diz Dize isimli şarkısının yeni klip tanıtımını Dokuz Sekiz Müzik isimli Youtube hesabından hayranları ile buluşturdu.

Son  yılların en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan Koray Avcı yeni çıkaracağı Diz Dize isimli klibinden kısa bir bölümü hayranları için Dokuz Sekiz Müzik isimli Youtube hesabından yayınladı. Dokuz Sekiz Müzik prodüktörlüğünde çıkan video klip şimdiden merak uyandırıyor. Yakışıklı ve başarılı sanatçı Koray Avcı’nın klip tanıtım videosuna binlerce beğeni ve yorum yağmaya devam ediyor. Diz Dize isimli şarkısının yakın zamanda klibini yayınlayacak olan Koray Avcı Instagram hesabından heyecanını hayranları ile paylaşmayı ihmal etmiyor. diz dize şarkısının klip tanıtımı hayranlarının büyük beğenisini topluyor. Klibin tamamının ne zaman yayınlanacağı takipçileri tarafından merak ediliyor.

Yönetmen Koltuğunda İmre Haydaroğlu Oturuyor!

Sözü ve müziği Halil Karabacak’a düzenlemesi Can Güngör’e ait olan Diz Dize şarkıının klip yönetmenliğini ise İmre Haydaroğlu üstleniyor. 2016 yılında çıkardığı Sonra Dersin ki albümünün içinde yer alan Diz Dize video klibinin çekimleri Bodrum’da gerçekleştirilmiş.

Kategoriler: Magazin