Denizbank tarafından sunulan kampanya kapsamında belirli şartları taşıyan müşterisine 1000 TL bonus verecek. Hayat şartlarının negatif olarak devam ettiği günümüzde Denizbank duyurduğu yeni kampanyası ile geri ödemesiz 1.000 TL'nin bonus olarak verileceğini belirtiyor. Rusya-Ukrayna Savaşı, küresel sorunlar, dolar kurunun oynaklığı, ürün ve hizmetlerde artışa mahal verirken, bu durum vatandaşın cebindeki parayı eritmeye devam ediyor. Vatandaşın alım gücü düştükçe, kendisine sunulan cazip fırsatlar hayat kurtarıcı oluyor. Denizbank, müşteri portföyünü arttırmak ve bu zor zamanlarda bir nebze de olsa refah sağlamak adına bir çok kampanya düzenliyor. Denizbank'ın düzenlediği kampanyalar, çok dikkat çekiyor. 

Cüzdanını kapan KOŞUYOR: 12'li kağıt havlu, 32'li tuvalet kağıdı, 90'lı bebek bezi KDV indimi ile satışta Cüzdanını kapan KOŞUYOR: 12'li kağıt havlu, 32'li tuvalet kağıdı, 90'lı bebek bezi KDV indimi ile satışta

Hem harcayıp hem de harcadıkça bir kısmını geri almak fikri, cazip geliyor. Denizbank ise ay ay düzenlediği kampanyaları ile tercih sebebi oluyor. 17.07.2023'ta başlayan kampanya bu ay sonuna kadar devam ediyor. Müşteri sayısını arttırmak için harekete geçen Denizbank, mobil üzerinden müşteri başvurusu yapıp, sonrasında da kredi kartı başvurusunu yapıp onay alan müşterisine hazırladığı kampanya kapsamında 1.000 TL ödüyor. 

MobilDeniz, DenizBank.com, İnternet Bankacılığı veya DenizKartım uygulamaları ile müşteri olan her birey, kredi kartı da çıkarması durumunda bu kampanyadan faydalanabilmekte. 31 Ağustos'a kadar süre gelen kampanyanın ilk şartı ise ilk defa Denizbanklı olmaktan geçiyor. Hesabınızın ve kredi kartınızın onay alması gerekirken, sadece bireysel ana kredi kartları için kampanya geçerli oluyor. 

HARCAMA ZORUNLULUĞU MEVCUT

Kredi kartınızın 31 Ağustos'a kadar onay alması durumunda 20.09.2023 tarihine kadar en az 1000 TL harcama yapan vatandaşa 1000 TL ödül bonus geliyor. 1000 TL bonusun ise Eylül ayı sonuna kadar kartınıza tanımlanacağı, bankanın resmi internet sitesinde bildiriliyor.  Kazandığınız bonuslar ile alakalı tarafınıza sunulan bilgi mesajı sonrasında en geç bir ay içerisinde bonusunuzu kullanmanız gerekiyor.